KONSULTACJE ON-LINE

Konsultacja psychologiczna on-line jest pomocą doraźną, skierowaną do osób, które znalazły się w nagłej potrzebie i chcą otrzymać natychmiastową pomoc, taka forma pomocy może być początkiem dalszej terapii stacjonarnej. Konsultacje psychologiczne on-line idealnie nadają się też dla osób, które chcą się rozwijać i lepiej poznać swoje możliwości.

DLA KOGO SĄ KONSULTACJE ON-LINE?

Konsultacje psychologiczne on-line są dla osób, które zmagają się z jakimś problemem, odczuwają dyskomfort lub potrzebują wsparcia w trudnej sytuacji. Skierowane są głównie do osób, które mają utrudniony dostęp do specjalisty, ale stanowią też świetne przygotowanie do konsultacji stacjonarnej, bo dzięki konsultacjom możesz dowiedzieć się jaki specjalista jest dla Ciebie najlepszy, na co zwrócić uwagę przy wyborze terapeuty oraz czy terapia jest konieczna.

Możesz zgłosić się na konsultacje, jeśli dotyczą Cię te sytuacje:

– depresja,

– przemęczenie,

– trudności w związku,

– problemy rodzinne,

– problemy w pracy,

– problemy wychowawcze,

– samotność,

– trudności w rozumieniu siebie,

– nieśmiałość,

– trudności w relacjach z innymi.

Jeśli Twojego problemu nie ma na liście, ale jest dla Ciebie uciążliwy, również możesz się zgłosić.

ZALETY KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNEJ ON-LINE

1. Największą zaletą konsultacji on-line jest szybkość udzielenia pomocy. W 24h po zaksięgowanej kwocie, odpowiedź znajdzie się na Twoim mailu.

2. Kolejną zaletą jest anonimowość. Nikt nie dowie się, że skorzystałeś z porady.

3. Komfort skorzystania z pomocy, jest również bardzo istoty. W prosty sposób, bez wychodzenia z domu uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

4. Ważny jest również koszt takiej konsultacji. Jest on jasno określony na samym początku i nie ulega zmianie nawet wtedy, gdy odpowiedź na Twoje pytanie będzie wymagała więcej pracy. Jeśli chcesz skorzystać ze zniżki zapisz się na newsletter na końcu tej strony.

ABY SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNEJ ON-LINE NALEŻY:

  1. OPISAĆ SWÓJ PROBLEM I PRZESŁAĆ MAILEM NA ADRES PSYCHOZAPISKI@GMAIL.COM
  2. UIŚCIĆ OPŁATĘ W WYSOKOŚCI 100 ZŁ NA WSKAZANE KONTO.

ODPOWIEDŹ ZOSTANIE WYSŁANA W CIĄGU 24H OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na mój temat, zapraszam na stronę mojego Ośrodka Psychoterapii Berggasse 19 (kliknij TUTAJ).

W zawodzie psychoterapeuty pracuję od 2010 roku. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa, więc możesz być pewna/pewny, że nasza korespondencja pozostanie bezpieczna.