Szukaj...

Miejscowość, z której pochodzę prawdopodobnie była dla Ciebie ciekawostką na lekcji geografii. Najdalej wysunięty na wschód punkt Polski. Z dzieciństwa pamiętam głównie srogie zimy, kolorowe butelki po oranżadzie, draże Korsarz i pełne zapachów wiejskie wakacje rodem z Ani z Zielonego Wzgórza, która do dziś pozostała jedną z moich ulubionych książek. Chociaż Lubelszczyzna w zasadzie średnio przypomina Wyspę Księcia Edwarda, to wraz z moimi przyjaciółkami przeżyłam tam mnóstwo wspaniałych przygód. 

Później uwiódł mnie Kraków. Przyjechałam na studia i tak już zostałam. Powiedzieć, że „zapuściłam korzenie” to może zbytnia przesada. Wolę bezpieczne „zarzucenie kotwicy”. Kto wie, co jeszcze może mnie oczarować.

W 2010 postawiłam wszystko na jedną kartę i otworzyłam własny gabinet, który prowadzę nieprzerwanie do dnia dzisiejszego.

W 2016 otworzyłam bloga Psychozapiski, czyli jedynego bloga o psychoterapii w wersji light. Zamiast zbędnego nadęcia i dystansu postawiłam na ludzką twarz psychoterapii. Dzielę się radami, odpowiadam na pytania, rozwiewam wątpliwości, wysłuchuję i wspieram.

Po co założyłam bloga?

Żeby edukować, pomagać ludziom zgłębić tajniki psychoterapii, dowiedzieć się więcej o sobie, pozbyć się wstydu i lęku przed terapią. Pomagam również parom w pracy nad poprawą ich relacji, umiejętności komunikowania się, przepracowania kryzysu. Uczę sztuki niekłócenia się, a dla mniej cierpliwych sztuki mądrego kłócenia się.

Co oferuję? 

Przede wszystkim mini przewodnik po psychoterapii, w którym zawarłam wszystko, co chciałbyś wiedzieć o psychoterapii, ale boisz się zapytać. Solidna dawka wiedzy od kuchni okraszona garścią porad. Na czym polega psychoterapia, jak się do niej najlepiej przygotować i na co należy uważać.

Udzielam również konsultacji online, więc jeśli masz jakiś problem to śmiało, pisz. Obiecuję, że postaramy się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie.

   

Prowadzę grupę wsparcia dla kobiet, która gromadzi mnóstwo świetnych osób, zawsze chętnych do rozwijania się i dzielenia cennymi radami.

Jeśli natomiast masz ochotę na ciut lżejsze treści, to zapraszam do Rekomendziaka – hipersubiektywnego cyklicznego zbioru rzeczy, które w danym momencie życia nakręcały mnie/bawiły/wzruszały/bulwersowały/dawały paliwo. 

Powiedzieć, że zmienię Twoje życie to może zbytnia przesada. Ale z całą pewnością mogę pomóc Ci zrozumieć siebie. 

Baw się dobrze i czuj się jak u siebie.

Zapraszam. U mnie butów się nie ściąga 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsletter

Wypełnij formularz i zapisz się na newsletter

Listy miłosne

Listy miłosne to cotygodniowe maile pełne porad, wsparcia, opowiadań, zadań do zrobienia, kart pracy i innych ciekawych treści.

Ode mnie dla Ciebie.

Instagram